Kronika

Ndërron jetë në burgun e Fushë-Krujës 35-vjeçari


               Publikuar në : 16:39 - 09/09/18 |
mapo.al

Një 35-vjeçar ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta në burgun e Fushë-Krujës.


Mësohet se 35-vjeçari nga Cërriku kishte qenë në qeli dhe nuk ka dalë me të burgosurit e tjerë në ajrim.

Sipas burimeve nga policia shtetasi me iniciale E.Y., 35 vjeç, banues në Cërrik fillimisht është ndjerë keq dhe më pas ka humbur jetën.

Më tej policia ka thënë se nga veprimet e kryera rezultoi se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

Por një grup hetimor është ngritur për rastin dhe po mblidhen të gjitha provat dhe dëshmitë edhe nga të burgosurit e tjerë.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas