ShowBiz

Natë romantike në Paris, Dorina Mema dhe partneri festuan ditëlindjen në një ditë


               Publikuar në : 19:44 - 17/07/18 |
mapo.al

Kampionia në bodybuilding, Dorina Mema është ndër femrat më të komentuara për trupin e palestruar dhe me forma bombastike që ja kanë zili të gjithë.


Por sa i përket jetës private Dorina ka preferuar ta mbajë gjithë larg syrit të publikut. Megjithatë dje ajo dhe partneri i saj festonin ditëlindjet në të njëjtën ditë.

Dorina ka postuar fillimisht një foto ku shfaqet me tortën para dhe shkruan: “16 korriku është i joni” shkruan xing.al.

Çifti ka vendosur t’i festojnë ditëlindjet në Paris nga ku Dorina ka postuar disa pamje, në njërën ku filmon kullën Eiffel, një tjetër gjatë darkës romantike dhe në fund një foto nga dhoma e hotelit.

<
>
356520 356521 356522 356523 356524


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas