Bota

Natë e stuhishme, rrezikohet jeta e Donad Trump…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:10 - 29/04/18 |
mapo.al

Presidenti amerikan u përball me një erë të fortë dhe reshjet e shiu teksa ishte duke hipur në “Air Force One”.


 Këtë herë, Presidenti ishte duke e mbajtur vetë çadrën, por në një moment era e fortë ia ktheu mbulesën e çadrën në anën e kundërt duke e vënë në vështirësi Presidentin.

Trump ishte në Uashington pas një takimi në Miçigan.


<
>
r6-4 r4-4 r10-1 stuhia-1 (1) r3-4 r1-5


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas