Bota

Natë e stuhishme, rrezikohet jeta e Donad Trump…

Presidenti amerikan u përball me një erë të fortë dhe reshjet e shiu teksa ishte duke hipur në “Air Force One”.


 Këtë herë, Presidenti ishte duke e mbajtur vetë çadrën, por në një moment era e fortë ia ktheu mbulesën e çadrën në anën e kundërt duke e vënë në vështirësi Presidentin.

Trump ishte në Uashington pas një takimi në Miçigan.

<
>
r6-4 r4-4 r10-1 stuhia-1 (1) r3-4 r1-5
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas