Kryesore

‘Nata ime me Dan Bilzerian’, 29-vjeçarja zbulon realitetin e festave-orgji të ‘mbretit të Instagramit’
               Publikuar në : 20:48 - 20/09/18 |
mapo.al

Si janë në të vërtetë festat e playboy-t Dan Bilzerian?! Këtë e ka zbuluar Kaitlyn Isham, ylli i reality show “The Seven Year Switch”, e cila mori pjesë në një festë për lançimin e kompanisë së kanabisit që Dan Bilzerian hapi këtë javë.


29-vjeçarja Kalitlyn u shpreh se aty lejoheshin vetëm femrat tërheqëse: “Dëgjova që kishte një festë dhe i bëra mesazh grupit të tij nëse mund të merrja pjesë.

Ata ma bënë të qartë që vetëm femrat tërheqëse mund të merrnin pjesë dhe kjo më bëri nervoze”.

Kur Kailtyn arriti, ajo hyri në një pronë luksoze me vlerë mbi 100 milion dollarë.

Ajo vazhdon: “Kurrë nuk kam qenë në një shtëpi kaq të shtrenjtë. Kishte femra të bukura kudo”.

Ylli i festës më në fund u duk me një lodër seksi në dorë dhe unë u trimërova që t’i flisja.

Unë u prezantova tek ai si” bashkëshortja e tij e ardhshme shpirtërore “! I thashë se shenjat tona të astrologjisë janë të pajtueshme dhe se unë dua të jem mamaja e bebeve të tij”.

Në vend që të dorëzohej në ofertën joshëse të Kaitlyn, Dan me edukatë qeshi dhe falënderoi 29-vjeçare dhe më pas e anashkaloi me mirësjellje për të përshëndetur mysafirët e tjerë.

E entuziazmuar Kaitlyn përfundoi: “Ai qeshi dhe më falënderoi që kisha shkuar. Ai ishte super i bukur dhe pata një kontakt sy me sy më të. Dan nuk e mori numrin tim, por shpresoj të kem bërë një përshtypje të mirë pranë tij”./JOQ.al/

<
>
EXCLUSIVE. Coleman-Rayner Los Angeles, CA, USA. September 12, 2018 Instagram King Dan Bilzerian launched his Ignite cannabis company by throwing a lavish party at his $250million rented mansion in Bel Air. The poker champ showed [PUBLICATION] around the 12 bed 21 bath property which includes an 85 foot infinity pool and giant outdoor gym. Photographs also show his spa, cigar room, and personal bedroom with a stash of drugs and weapons beside his bed, along with a walk-in closet the size of a normal lounge for his cat. Entrepreneur Dan, dressed in a tight white tee and tropical print swimming shorts, also posed with some of the model guests at his bash, who tested out his new products. Pictured are Jessica Serrano [red dress] and friend Abby Rao, along with June Walton [pink dress] and pal Carla Howe. Promotional model Athena Ojeda also posed in Dan’s pool with a roll-up as guests partied around her at the luxury home in the early hours. CREDIT MUST READ: Jeff Rayner/Coleman-Rayner Tel US (001) 310 474 4343 - office www.coleman-rayner.com
08 23bf1862f2ecdf5ebb2b2692da630cfe.jpg.pagespeed.ce_.xTx8B-Aoza 505B441600000578-6167087-image-a-59_1537281666960 431154_1280x720 502809B800000578-0-image-m-57_1536903573427 3295024_1146_dan_bilzerian 5028405D00000578-0-image-a-59_1536903618710 25465650_10155998230111477_63510569_n-1 5028091300000578-6167087-Superstar_Dan_s_outrageous_social_media_posts_which_document_his-a-2_1537284646514 5028091800000578-0-image-m-66_1536903725732 5028092400000578-0-image-a-58_1536903587064 Instagram King Dan Bilzerian Capture-d’écran-2015-06-16-à-16.36.35 dan dan_bilzerian_club_models dan-bilzerian Foto-kryesore-feature-6-8 images-2 maxresdefault-19 MRll1V5 WhatsApp-Image-2018-09-20-at-13.08.36 WhatsApp-Image-2018-09-20-at-13.08.36-1 Who-Is-Dan-Bilzerian


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas