Kryesore

Na quajti kriminelë dhe egërsira, këngëtarja serbe pendohet dhe na përshëndet shqip
               Publikuar në : 18:45 - 17/05/18 |
mapo.al

Këngëtarja serbe Jerena Karkleusa i habiti të gjithë kur deklaroi hapur se Kosova nuk duhet të jetë në UNESCO dhe tha se të gjithë shqiptarët janë kriminelë.


Gjithashtu, në një status në profilin e saj në Facebook, ajo sulmoi hapur ambasadoren e Kosovës, Rita Orën.

“Të nderuar vëllezër kroat, unë nuk jam egërsirë, egërsira janë këta që po i shkatërrojnë dhe po na i vjedhin monumentet historike. Unë jam njeri i arsyeshëm, që është kundër këtyre barbarëve. F**k it nëse është Rita Ora apo kushdo tjetër që mendon se duhet të hesht. Unë s’kam qëndruar e heshtur për Srebrenicën dhe s’do të hesht as për këtë.”- tha ajo.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas