Arkiva, Ngërç

Na mbytën taksat


PasPara

1 koment

  1. Zonja ka shkuar aty vetem per syte e bukur dhe ka te drejte me kete reagim! Eshte administrata me e paafte dhe me e korruptuar qe ka njohur Lezha ndonjehere. E vetmja pune qe kane bere gjate ketij mandati ka qene trashja e qafes se tyre dhe marrjan ne pune e çdo militanti Pd-ist me te gjithe familjen, duke shfrytezuar taksat tona, dhe ato te mbledhura nga organet e qeverise qendrore, se vete e kane bezdi me u marr me punen. cheap custom essays

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas