ShowBiz

Mykonos/ Kelly Brook tregon format bombastike dhe feston ditëlindjen e të dashurit


               Publikuar në : 15:48 - 29/05/18 |
mapo.al

Pushime çift në Greqi për Kelly Brook dhe Jeremy Parisi, për të festuar ditëlindjen e aktorit dhe ardhjen e verës.


Modelja si një dea zhytet në ujërat e Mykonos duke treguar fizikun e saj bombastik me bikini të bardhë.

Në ujë përballë paparacëve, modelja mbulon barkun me duar, por lejon që dekolteja e saj të jetë e dukshme.

Forma prej pin up për Kelly në ishullin grek, e cila duket e lumtur në shoqërinë e të fejuarit të saj.

Cifti feston ditëlindjen e 33 të Jeremy, 3 të kaluara së bashku me modelen seksi.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas