ShowBiz

Muzikë dhe valle shqiptare në Itali, shfaqet videoja e parë nga dasma e Sarës dhe Ledionit


               Publikuar në : 17:05 - 14/08/18 |
mapo.al

Dasma e Sarës dhe Ledionit e realizuar në Como të Italisë, ishte konceptuar tërësisht private.


Ata u kërkuan të ftuarve të mos postonin në rrjetet sociale foto apo video nga ceremonia në altar apo nga festa e mëvonshme.

Sot, ‘iconstyle.al’ ka publikuar videon e parë nga ambientet e brendshme të dasmës, ku shihen shumë prej të ftuarve duke kërcyer dhe shijuar atmosferën e krijuar nga këngëtarja Artiola Toska, me vallet dhe muzikën tironse.

Detaj tjetër që bie në sy është arredimi dhe mbizotërimi i ngjyrës rozë pothuajse në të gjithë sallën.


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas