Arkiva 2

Murinjo komenton ecurinë e Botërorit: Eleminimi i të mëdhave është…


               Publikuar në : 19:44 - 02/07/18 |
mapo.al

Botërori i çudirave është cilësuar ky kompeticion në Rusi. Të shumta kanë qenë komente në lidhje me ecurinë e tij dhe eliminimin e papritur të skuadrave të mëdhaja. I fundit që ka komentuar ka qenë trajneri i Mançester Junajtidit i cili shprehet i lumtur për ecurinë e këtij evenimenti.


Në një deklaratë të bërë për “Russia Today”, ai ka thënë: “Skuadrat e mëdha të këtij Botërori kanë humbur dhe kanë shkuar në shtëpi”.

“E gjitha kjo është fantastike. Tregon se futbollit është një sport skuadre. Kombëtaret nuk duhet të varen nga yjet”.


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas