ShowBiz

Mozzik zbulon jetën e tij në Instastory: Bëj muzikë se jetoj…..


               Publikuar në : 12:45 - 07/09/18 |
mapo.al

Edhe pse tani e shohim ta ketë shumë të thjeshtë rrugën e karrierës, më parë duket se nuk ka qenë kështu.


Nëpërmjet disa postimeve në ‘Instastory’ Mozzik ka treguar vështirësitë e mëdha që i janë dashur të kalojë për t’u bërë pjesë e muzikës dhe mund të themi se janë me të vërtetë shumë.

Ai tregon se i është dashur të heqë dorë nga shkolla kur ishte ende i vogël.

“Bëj muzikë se jetoj. Nga fillimet e mia e kuptoni se unë kam lindur nga lagjet e errëta, por të sinqerta. Unë kam ikur nga shkolla për të shkuar në studio. Unë kam fjetur në studio. Janë shumë sakrifica, nëse filloj nuk ndalem dot. Por ju mos u dëshpëroni nga ëndrrat. Lutuni për të mira dh ëndrra sepse ato duhen. Nuk kam studiuar shumë sepse 8 klasë shkollë kam, por ju flas nga eksperienca”.

Mozzik është duke përjetuar një histori dashurie me Loredanën dhe përflitet se ajo është në pritjen e ëmbël.

Image

Image

Image

Image

Image


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas