ShowBiz

Mozzik ndaj të dashurës, dedikim më të ëmbël skeni parë kurrë…


               Publikuar në : 20:45 - 01/09/18 |
mapo.al

Gramoz Aliu apo siç njihet për publikun ‘Mozzik’, është njëri ndër këngëtarët shqiptar më energjik në rrymën e muzikës bashkëkohore.


Ai dallon në stilin e tij unik dhe tekstet e veçanta që ai i bën dhe është vëllai i Getoar Aliu – Getinjo.

Këngëtari është i lidhur prej kohësh me Loredana Zefi ose siç njihet ndryshe ‘Gangsterja’ dhe është një prej çifteve më të komentuar të showbizit shqiptarë.

Image

Gjithçka rreth tyre përbën interes për publikun.

Ditën e sotme Loredana feston ditëlindjen dhe Mozzik e ka uruar atë sapo ka kaluar mesnata nëpërmjet një dedikimi shumë special dhe fjalë të ëmbla,  në Instagram.

‘Urime gruaja ime qofsh e lumtur e gëzuar deri në frymën e fundit, bashkë me mua’- janë fjalët që reperi ka shkruar për të dashurën e tij.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas