ShowBiz

Motra e Encës zbulon kompaninë pornografike për të cilën punon
               Publikuar në : 20:00 - 05/09/18 |
mapo.al

Motra e Encës, Uindi, është vetëm 18 vjeçe por po kërkon famë dhe vëmendje me çdo kusht, sikurse dhe e motra. Të dyja vajzat duket se kanë lindur për të qenë pjese e ekranit dhe kanë shfaqur gatishmëri për të bërë gjithçka vetëm për të arritur aty ku duan.


Ditën e djeshme Uindi ka vendosur t’u përgjigjet disa prej pyetjeve dhe ngacmimeve që i kanë bërë fansat. Njëri prej tyre, për të shuar kuriozitetin, e pyet nëse e është e vërtetë që e reja është bërë pjesë e një kompanie të madhe filmash me pullë të kuqe.

E nga ana tjetër, nuk mungon as përgjigja e Uindit, plotë delikatesë e ironi.

Ajo thotë:

E mendova njëherë dhe Brazzers po pastaj thash Ku ka si PornHub?”

<
>
5-5 26071237_166987997252711_9055639296064618496_n 26227382_730736177123389_4786239497996075008_n


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas