ShowBiz

Motra e Besit tregon momentet e ëmbla familjare!
               Publikuar në : 12:46 - 12/04/18 |
mapo.al

Motra e aktorit të njohur Bes Kallaku, Ana, ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga 25-vjetori i kunatës së saj Xhensila Myrtezaj.


Në këto foto shohim Anën me bashkëshortin dhe vajzën e tyre si dhe çiftin e njohur të ekranit.

 

Më të lumtur dhe të qeshur se kurrë ata na tregojnë një portret mjaft të ëmbël familjar

 

<
>
auto_bes-kallaku-xhensila-myrtezaj-e14417046798021503167144 k4_1523522715-6525478 k3_1523522715-2106004 k2_1523522714-3812007 k1_1523522714-9516091 auto_bes_Kallaku_dhe_Xhensila_Myrtezaj11523286578 xhensilaaa auto_auto_Bes_kallaku_dhe_Xhensila_Myrtezaj_dasma1504556057-650x3581510577249 auto_Xhensila1504715570 xhensila-crop auto_xhensila_myrtezaj_1509547798-41584581509551991 auto_xhensila-dhe-besi_1500747414-57917271500749149 xhensila-myrtezai-768x643 auto_Bes_Kallaku_Xhensila_Myrtezaj_dhe_eneda_Tarifa1504367237 xhensila-myrtezaj-780x439 auto_Bes_Kallaku_dhe_Xhensila_Myrtezaj21504294415 auto_Bes_Kallaku_dhe_Xhensila_Myrtezaj1504283916 auto_Xhensila_dhe_bes_kallaku1498065995 auto_bes_kallaku_Xhensila_Myrtezaj1498065998 auto_bes_kallaku_Xhensila_Myrtezaj_dhe_Ija1498065999 xhensila1 xhensila.-1jpg


Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas