ShowBiz

Motra e Adelinës dhe Zanfinës, e nxjerr sheshit në plazh…
               Publikuar në : 15:30 - 11/07/18 |
mapo.al

Motrat e mirënjohura Ismaili, Adelina, Ema e Zanfina, po bëjnë pushime së bashku.


Ato janë bashkuar më shumë se kurrë më parë që nga vdekja e të ëmës, që ishte humbje e madhe për to, duke pas parasysh lidhjen që ato kishin me nënën e tyre.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ema, ka qenë mjaftë aktive me postime nga bregdeti, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja duket shumë e nxehtë në këtë foto dhe e konfirmon edhe një herë epitetin e femrës më “hot”.

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas