ShowBiz

Motra e Adelinës dhe Zanfinës, e nxjerr sheshit në plazh…

Motrat e mirënjohura Ismaili, Adelina, Ema e Zanfina, po bëjnë pushime së bashku.

Ato janë bashkuar më shumë se kurrë më parë që nga vdekja e të ëmës, që ishte humbje e madhe për to, duke pas parasysh lidhjen që ato kishin me nënën e tyre. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ema, ka qenë mjaftë aktive me postime nga bregdeti, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja duket shumë e nxehtë në këtë foto dhe e konfirmon edhe një herë epitetin e femrës më “hot”.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas