Aktualitet

Moti sot, e hënë 20 gusht 2018/ Diell në bregdet, rrebeshe shiu në juglindje


               Publikuar në : 08:13 - 20/08/18 |
mapo.al

Fillimi i javës, data 20 gusht, moti do të mbetet në të njëjtat kushte atmosferike pra do të jetë me diell  përgjatë Ultësirës perëndimore rrebeshe shiu dhe stuhi në zonën juglindore.


Era do të jetë e lehtë me drejtim Verilindje (NE)  me shpejtësi  8m/sek në bregdet.

Valëzimi do të  jetë i forcës  2 lartësi  vale 0,5 deri në 1,0 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max
Zonat  malore         17/34°C
Zonat e  ulëta           20/37°C
Zonat  bregdetare    22/35°C


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas