Aktualitet, Kryesore

“Mos më dil përballë se…”, Robert Ndrenika paralajmëron Andi Bushatin 

Pas firmës së hedhur nga aktori i njohur i skenës shqiptare Robert Ndrenika për shembjen e godinës aktuale të teatrit, mes tij dhe analistit Andi Bushati ka nisur një debat i fortë.


Përmes një postimi në Facebook, Robert Ndrenika, thotë se Bushati ka shpifur për të dhe e paralajmëron të mos i dalë përballë “deri në 7 metra”.

Teksa e cilëson si “k analist”, Ndrenika i sugjeron atij që të vazhdojë më mirë luftën intransigjente kundër komunizmit.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas