ShowBiz

“Mos ma mbani shumë çunin në diell”, Veliaj i shqetësuar për djalin

Ajola Xoxa nëpërmjet një postimin në facebook ka treguar prapaskenat e xhirimit të klipit të Alban Skënderajt dhe Noizyt, ‘Drejt suksesit’.


Ajo ka rrëfyer që edhe pse kanë ndenjur 12 orë në diell dhe ka qenë një punë e lodhshme por e kryer me sukses.

Një ndër komentuesit në këtë status është edhe kryebashkiaku Veliaj ku shkruan: ‘Dream Team! Mos ma lini çunin shumë në diell ore’, i cili mesa duket është shqetësuar për të birin.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas