KMR

Mos e provoni më kurrë! Meshkujt ndjejnë neveri kur ju bëni këtë gjë në shtrat

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:42 - 03/08/18 |
mapo.al

e partnerin mund të eksperimentosh, thjesht ki parasysh se disa eksperimente nuk janë edhe aq të këndëshme për të. Kështu që mendohu mirë para se të bësh diçka, në mënyrë që mos t’ja shpifësh. Më poshtë të sjellim çfarë meshkujt urrejnë në shtrat
69- ta e famshme


Okej kush shtiret se i pëlqen 69-ta me partnerin ? Sepse do të na pëlqente të takonim ata që le të themi nuk e kanë shumë me qejf. Imagjinoni sikur të bënit 69-tën para se të vdisnit, do ta kalonit jetën andej tej duke lëpirë gjenitalet e dikujt, teksa gjenitalet tuaja lëpihen prej tij. I kemi kërkuar një grupi njerëzish mendimet e tyre në lidhje me këtë pozicion, mendimi është unanim, të gjithë e urrjenë.


Thithja e testikujve


Nuk do ti harroni kurrë dy sendet rrumbullake ose cilindrike prej mishi që keni thithur për herë të parë, mbase do të harroni të dytat e të tretat, por të parat jo. Nejse kur pyetëm djemtë se si ndjeheshin kur dikush i thithte testikujt, na thanë se nuk ndjenin asgjë të jashtëzakonshme.


Masturbimi

Kur masturbimi është i mirë është fantastik, por zakonisht janë stresues dhe japin dhimbje shpine, flasim kur të masturbon dikush tjetër. Kështu që nëse jeni me dikë në shtrat thjesht kalojeni këtë pjesë.

E folura e pisët

E folura e tillë është privilegj, jo e drejtë. Nëse dëshironi të flisni pisët, bëni disa kërkime më parë, në mënyrë që të mos na vrisni ereksionet.


Etiketa: , , ,

Pas