Kryesore

Mos e humbisni: Horoskopi i fundjavës
               Publikuar në : 08:40 - 18/08/18 |
mapo.al

Njihuni me horoskopin e fundjavës sipas astrologes Meri Shehu.


Dashi: duhet te gjejë rrugen e vlerave ne familje dhe pas kesaj te drejtohet ne nje qellim me te larte karriere apo per te tjeret.

Demi: duhet te plotesojë disa kushte ne arsimimin dhe edukimin e vet perpara se te kalojë ne nje faze tjeter me te rendesishme.

Binjaket: duhet te qetesojne kerkesat e tyre ekonomike duke bere levizje te nevojshme dhe jo shperdorime pasi vjen nje moment me i veshtire.

Gaforrja: duhet te gjejë driten e humbur brenda vetes dhe me pas te kete kurajo te mbeshtese idete e veta dhe te perballet ndaj antagonizmit.

Luani: do kete mundesi te rikuperojë traumat dhe plaget e se kaluares duke u ringjallur per nje perballje dhe ecuri me energjike ne jeten e përditshme.

Virgjeresha: duhet te bashkojë forcat dhe inteligjencen me njerzit qe e perkrahin dhe kane te njejtin qellim duke eleminuar varesine nga nje ves apo nje njeri.

Peshorja: do shkeputet nga interesat e vogla dhe personale per te dhene me shume besim, kurajo dhe ndihme ndaj atyre qe kane nevoje.

Akrepi: do gjejë terapi dhe sherim nga mbushja shpirterore dhe kontakti me njerez qe i hapi hapesira dhe i tregojne rrugen e zhvillimit.

Shigjetari: ne luften per te fituar duhet te kuptojë ate qe ka si pasuri si energji dhe si mundesi Prandaj te vleresojë cdo gje qe ka.

Bricjapi: duhet te gjejë rrugen e bashkepunimit dhe te drites pasi syte ia ka erresuar inati, hakmarrja dhe antagonizmi.

Ujori: do kuptoje qe duhet te ndahet nga problemet dhe energjite negative dhe gjithmone i jepet mundesia e nje ndryshimi te madh.

Peshqit: mund te afrohen dhe te jetojne me njeriun e dashur pasionin erotizmin dhe kete ta bejne per vete dhe jo per te tjeret./noa.al


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas