KMR

Mos e çoni ndërmend kurrë! 8 vende ku s’duhet të fshihni paratë
               Publikuar në : 19:27 - 05/07/18 |
mapo.al

Shpesh bëhemi manjakë dhe mendojmë se paratë tona nuk janë të sigurta kurrë në bankë e mundohemi të gjejmë vende alternative për t’i ruajtur ato të sigurta.


Mirëpo, ka disa vende ku nuk është aspak e këshillueshme që t’i fshehim paratë, për shkak të rreziqeve të ndryshme që ato paraqesin.

Cilat janë këto vende? Po i rendisim në galerinë e mësipërme!


Etiketa: , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas