KMR

Mos e blini më në farmaci! Ja si ta përgatisni vetë viagrën
               Publikuar në : 23:00 - 12/07/18 |
mapo.al

A e dini se mund të përgatisni viagra në kushte shtëpie.


Krejt çka ju duhet janë tre përbërës që të gjithë i kemi më shtëpitë tona. Një nga përbërësit më të shëndetshëm në botë është shalqiri. Kështu, i kombinuar me dy përbërës të tjerë mund të jetë kombinimi perfekt i kënaqësisë. Për këtë shkak ju prezantojmë recetën për përgatitjen e viagrës natyrale:

Përbërësit:

¼ e shalqirit

1 limon

1 shegë

Përgatitja:

Përzini mirë të gjithë përbërësit në mikser. Vendoseni lëngun në një shishe dhe futeni në frigorifer.

Përdorimi:

Konsumoni 1/3 të një filxhani të lëngut në mëngjes në stomak të zbrazët.

Njëjtë veproni edhe para darkës.

Kjo viagra e bërë në shtëpi mund të përdoret nga secili, i secilës moshë dhe gjini.


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas