ShowBiz

Morena Taraku kthen by***n përsëri…

Morena Taraku është njëra nga personazhet më të komentuara kohën e fundit.


I gjithë ky interes për të është zgjuar pasi që është bërë publike lidhja e saj me miliarderin iranian Sasha Sobhan.

Në imazhin e fundit të publikuar nga vet Morena e shohim shumë provokuese dhe në formë, teksa fokusi kryesor binte mbi të pasmet e saj.

Ajo shfaqet e veshur me ternerke dhe bluzë, kurse dukej tejet provokuese.

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas