ShowBiz

Morena Taraku kthen by***n përsëri…


               Publikuar në : 18:38 - 01/06/18 |
mapo.al

Morena Taraku është njëra nga personazhet më të komentuara kohën e fundit.


I gjithë ky interes për të është zgjuar pasi që është bërë publike lidhja e saj me miliarderin iranian Sasha Sobhan.

Në imazhin e fundit të publikuar nga vet Morena e shohim shumë provokuese dhe në formë, teksa fokusi kryesor binte mbi të pasmet e saj.

Ajo shfaqet e veshur me ternerke dhe bluzë, kurse dukej tejet provokuese.

 

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas