ShowBiz

Morena Taraku shuan thashethemet e shtatzanisë… shfaqet teksa…
               Publikuar në : 19:02 - 08/08/18 |
mapo.al

Ditën e djeshme Morena Taraku publikoi në rrjetet sociale një foto e cila ngriti aludime mjaft të forta. Ajo shihej teksa mbante në dorë një biberon fëmijësh dhe në dorë kishte vendosur një engjëll. Menjëherë pas kësaj në media nisën të qarkullojnë lajme për një shtatzëni të mundshme.


Por duket se këto fjalë nuk janë të vërteta dhe këtë e tregon vetë Morena. Nëpërmjet një fotoje të publikuar në ‘Instastory’ ajo shprehet se biberonin e ka për vete dhe jo për një fëmijë.

“Unë jam ende bebe vetë, biberoni është i imi”,- shkruan ajo.

Kujtojmë se kohët e fundit këngëtarja është mjaft aktive në muzikë dhe se momentalisht është duke punuar për bashkëpunimin me Sabri Fejzullahun.


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas