ShowBiz

Morena Taraku sërish foto provokuese, hap këmbët dhe nxjerr…
               Publikuar në : 15:30 - 08/09/18 |
mapo.al

Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për fotot provokuese. Ajo është dhe një nga më të komentuarat e showbizit shqiptarë.


Çdo foto e nxjerr nga këngëtarja bëhet lajmë. Ndërsa  ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto teksa pozon ,me këmbë të hapura dhe dorën lartë.

Ajo duket shumë seksi me xhinse dhe bluzën e shkurtër dhe transparente.

Image


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas