ShowBiz

Morena Taraku publikon foton me gjysmën tjetër të saj
               Publikuar në : 18:38 - 14/09/18 |
mapo.al

Ditën e sotme e ëma e Morena Tarakut ka ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur ta kujtojë me një foto prekëse.


Foto shfaq gjysmën e fytyrës së këngëtares dhe gjysmën e fytyrës së mamit të saj.

“Gëzuar ditëlindjen gjysma ime. Mam”, -ka shkruar ajo në foton në fjalë.

Mamaja e këngëtares është ndarë nga jeta prej vitesh, por Morena e kujton gjithmonë me postime apo dedikime kushtuar asaj.

Image


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas