ShowBizz

Molla e sherrit Dua Lipa, Bebe Rexha harron miqësinë me Rita Orën?               Publikuar në : 16:03 - 12/11/18 |
mapo.al

Këngëtaret shqiptare Rita Ora dhe Bebe Rexha ka kohë prej kur shquhet për miqësinë e fortë me njëra-tjetrën.


Bashkë i kemi parë në evente të ndryshme, teksa kjo afërsi u bë shkas që të supozohet për një front të dy vajzave kundër një tjetër ylli shqiptar, Dua Lipës. Por gjërat kanë ndryshuar dhe ajo po shihet më shumë me Duan.

Gjithashtu dy këngëtaret vetëm pak ditë më parë hodhën video ndërsa këcenin valle shqiptare në një hotel në Spanjë, pas eventit të MTV EMAs . Por duket se marrëdhënia e mirë e krijuar mes tyre, ka sjellë reagimin e fansave në lidhje me Rita Orën.

Një nga fansat ka komentuar në foton e Bebe Rexhës, ku ka pozuar me Duan, dhe shprehet se ajo po e harron miken e saj të vjetër. Por menjëherë ka reaguar, këngëtarja e cila është shprehur: “Mos filloni. Rita është gjithashtu shoqja ime.”

Image

 


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas