ShowBiz

Mohon lidhjen me Albën, Alketa e nxjerr bllof Albi Nakon

Pas ndarjes nga Klaudia Pepa, Albi Nako duket se ka nisur një lidhje të re me një prej balerinave të trupës së baletit në TV Klan.

Është përfolur për lidhjen e tij me Albën, një vajzë bukuroshe dhe të talentuar, por as njëri e as tjetri nuk e kanë pranuar këtë.

Dyshimet e para nisën kur Albi dhe Alba u panë në vende të njëjta, një herë në Bruksel e herë tjetër në Paris.

JOQ.al i ka fotografuar ata edhe gjatë fundjavës që lamë pas, në Palasë, duke pushuar shumë afër njëri-tjetrit.

Por sërish Albi ka thënë se kanë qenë bashkë vetëm për çështje pune.

I ftuar mbrëmjen e djeshme “Në kurthin e Piter Panit”, ai ka mohuar lidhjen e re, ndërsa ajo që nuk e ka mbajtur dot gojën me një këshillë miqësore, ka qenë Alketa.

Ajo i është drejtuar duke i thënë:

Mos thuaj gënjeshtra se të rritet hunda si e Pinokut”.

E Albi as që ka dashur ta komentojë këtë situatë.

<
>
640-0-5b0c69c380a87 640-0-5b0c69c893c5d 33744679_1008842009289646_121294682507444224_n (1) 640-0-5b0c69b95f874 640-0-5b0c69c75df1f

 

 

 

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas