ShowBiz

Mohon lidhjen me Albën, Alketa e nxjerr bllof Albi Nakon


               Publikuar në : 16:30 - 29/05/18 |
mapo.al

Pas ndarjes nga Klaudia Pepa, Albi Nako duket se ka nisur një lidhje të re me një prej balerinave të trupës së baletit në TV Klan.


Është përfolur për lidhjen e tij me Albën, një vajzë bukuroshe dhe të talentuar, por as njëri e as tjetri nuk e kanë pranuar këtë.

Dyshimet e para nisën kur Albi dhe Alba u panë në vende të njëjta, një herë në Bruksel e herë tjetër në Paris.

JOQ.al i ka fotografuar ata edhe gjatë fundjavës që lamë pas, në Palasë, duke pushuar shumë afër njëri-tjetrit.

Por sërish Albi ka thënë se kanë qenë bashkë vetëm për çështje pune.

I ftuar mbrëmjen e djeshme “Në kurthin e Piter Panit”, ai ka mohuar lidhjen e re, ndërsa ajo që nuk e ka mbajtur dot gojën me një këshillë miqësore, ka qenë Alketa.

Ajo i është drejtuar duke i thënë:

Mos thuaj gënjeshtra se të rritet hunda si e Pinokut”.

E Albi as që ka dashur ta komentojë këtë situatë.

<
>
640-0-5b0c69c380a87 640-0-5b0c69c893c5d 33744679_1008842009289646_121294682507444224_n (1) 640-0-5b0c69b95f874 640-0-5b0c69c75df1f

 

 

 

 


Etiketa: , , , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas