ShowBiz

Moderatorja shqiptare ja tregon të gjithëve, fotoja sexy ‘djeg’ rrjetin


               Publikuar në : 16:01 - 30/07/18 |
mapo.al

Ka filluar zyrtarisht sezonin e pushimeve dhe më përvëluese nuk mund të shfaqej.


Moderatorja Roza Lati ka ndarë një foto ku tregon linjat e saj perfekte.

Ndër të tjera Roza ka treguar se Pomadorinit janë ‘dashuria e saj e përjetshme’.

Por kush nga ndjekësit e saj mund ta ketë mendjen te domatet e vogla, kur Roza ka ekspozuar gjoksin dhe bikinin e saj.

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas