ShowBiz

Moderatorja shqiptare ja tregon të gjithëve, fotoja sexy ‘djeg’ rrjetin

Ka filluar zyrtarisht sezonin e pushimeve dhe më përvëluese nuk mund të shfaqej.


Moderatorja Roza Lati ka ndarë një foto ku tregon linjat e saj perfekte.

Ndër të tjera Roza ka treguar se Pomadorinit janë ‘dashuria e saj e përjetshme’.

Por kush nga ndjekësit e saj mund ta ketë mendjen te domatet e vogla, kur Roza ka ekspozuar gjoksin dhe bikinin e saj.

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas