Kryesore, ShowBiz

Moderatorja shqiptare i jep fund beqarisë, shihni si duket me fustanin e bardhë

Jona Spahiu dhe partneri i saj, Frenkli Ymeri, kanë kurorëzuar mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre disavjeçare.


Edhe pse e mbajtën të fshehtë datën e dasmës, çifti nuk arrijnë të fshehin një moment kaq të rëndësishëm në jetën e tyre.

Disa momente nga dasma që ka mbledhur familjarët dhe miqtë e ngushtë të çiftit janë ndarë edhe në disa profile sociale.

Edhe pse jo qartë, Jona duket si një Hirushe me fustanin e nusërisë.

Ajo çka duket dhe gjithashtu nuk fshihet është edhe barku i rrumbullakosur i moderatores.

Të dy të kapur prej dore, çifti duken të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe pranë njerëzve të afërt.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas