Kryesore

Moderatorja shqiptare i jep fund beqarisë, shihni si duket me fustanin e bardhë


               Publikuar në : 08:05 - 11/06/18 |
mapo.al

Jona Spahiu dhe partneri i saj, Frenkli Ymeri, kanë kurorëzuar mbrëmjen e djeshme dashurinë e tyre disavjeçare.


Edhe pse e mbajtën të fshehtë datën e dasmës, çifti nuk arrijnë të fshehin një moment kaq të rëndësishëm në jetën e tyre.

Disa momente nga dasma që ka mbledhur familjarët dhe miqtë e ngushtë të çiftit janë ndarë edhe në disa profile sociale.

Edhe pse jo qartë, Jona duket si një Hirushe me fustanin e nusërisë.

Ajo çka duket dhe gjithashtu nuk fshihet është edhe barku i rrumbullakosur i moderatores.

Të dy të kapur prej dore, çifti duken të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe pranë njerëzve të afërt.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas