Media

Moderatorja shqiptare bëhet nostalgjike, poston foto kur ishte adoleshente


               Publikuar në : 20:13 - 21/05/18 |
mapo.al

Eva Murati u bë e njohur fillimisht me projektet e saj në modeling dhe film.


Pas kësaj ajo vazhdoi karrierën në televizion duke iu besuar kryesisht disa programe televizive për të rinj.

Brenda një kohe shumë të shkurtër moderatorja ka arritur të ketë pëlqimin e një mase të gjerë të publikut.

Sot Eva është 22-vjeç dhe me kalimin e viteve që nga periudha e gjimnazi deri tani ndryshimet në fizikun e saj nuk janë të shumta.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nga periudha e gjimnazit. Ajo shfaqet së bashku me miqtë e saj teksa janë duke pritur në karriget e operës.

Untitled-1

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas