Media

Moderatorja më simpatike po largohet nga ‘Digit Alb’?


               Publikuar në : 18:55 - 13/07/18 |
mapo.al

E ftuar në “Top Arena” në Top Channel, Bora Zemani, bukuroshja, e cila prej disa vitesh është pjesë e “Digitalb”, përveçse foli për futbollin dhe Botërorin, iu përgjigj shkurt disa pyetje të Manushit mbi jetën e saj personale, por dhe karrierën e saj.


Bora tha se djali i saj është personi më i rëndësishëm për të.

Ndërsa e pyetur se në cilin televizion do ta shohim në vazhdim, ajo u shpreh: “Një gjë është e sigurt, do të merrem sërish me futboll.

Një emision me përmbajtje politike nuk do të drejtoj”, u shpreh bukuroshja brune, duke lënë të hapur edhe një mundësi largimi nga “Digitab”-i.

<
>
454541498595122 auto_Bora_Zemani_sexy1508701957 auto_bora-6-768x7701513196036 BORA bora-1 bora-3 bora-4 bora11498595159 boraa bora-zemani Bora-Zemani-3 borazemanicoverfototot-620x413 Screenshot-48 screenshot-www.instagram.com-2017-09-09-11-28-02


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas