Media

Moderatorja Jonida Shehu rikthehet në ‘TCH’. Ja çfarë programi do të drejtojë…


               Publikuar në : 13:51 - 23/08/18 |
mapo.al

Pas largimit të bujshëm të moderatores nga “Top Channel”, Jonida Shehu, erdhi me një emision të ri tepër të veçantë, transmetimi i të cilit u bo në “Youtube”.


Jonida Podcast’u quajt projekti i ri ,në të cilin ajo interviston person të ndryshëm publikë.

Mirëpo, Jonida  ka vendosur të mos e lerë me kaq.

Burime për ‘Politico.al’kanë treguar se gazetarja do të rikthehet në ‘Top Channel’.

Jonidën do ta shohim sërish në emision ‘Natën vonë’, të cilin e transmetonte në “Ora News”,emision në të cilën ishte autore dhe moderatore.

Image

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas