Media

Moderatorja Jonida Shehu rikthehet në ‘TCH’. Ja çfarë programi do të drejtojë…

Pas largimit të bujshëm të moderatores nga “Top Channel”, Jonida Shehu, erdhi me një emision të ri tepër të veçantë, transmetimi i të cilit u bo në “Youtube”.


Jonida Podcast’u quajt projekti i ri ,në të cilin ajo interviston person të ndryshëm publikë.

Mirëpo, Jonida  ka vendosur të mos e lerë me kaq.

Burime për ‘Politico.al’kanë treguar se gazetarja do të rikthehet në ‘Top Channel’.

Jonidën do ta shohim sërish në emision ‘Natën vonë’, të cilin e transmetonte në “Ora News”,emision në të cilën ishte autore dhe moderatore.

Image

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas