Media

Moderatorja e njohur shqiptare me pushime, tregon çfarë shijon më shumë

Eva Murati është një nga vajzat më bukuroshe shqiptare, prezantuese e njohur dhe pjesë e ekranit shqiptar prej disa vitesh, por me sa duket kur vjen puna tek pushimet Eva Murati qenka si të gjitha ne.

Ajo tregon se ka diçka që po e shijon pafund sidomos kur është me pushime: bukën me gjalp!Po, ajo mund t’ja lejojë vetes edhe këtë gjë, edhe pse çështjen e kilogramëve ajo e ka të zgjidhur sepse kujdeset shumë për veten.

“Nuk shijon asgjë më shumë në mëngjese pushimesh sesa buka me gjalp në një ballkon me pamje nga deti”, ka shkruar moderatorja në Instagram.

<
>
Untitled-4-366x450 EVA-MURTAI-1 eva-3 eva
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas