Media

Moderatorja e njohur shqiptare me pushime, tregon çfarë shijon më shumë


               Publikuar në : 17:08 - 01/08/18 |
mapo.al

Eva Murati është një nga vajzat më bukuroshe shqiptare, prezantuese e njohur dhe pjesë e ekranit shqiptar prej disa vitesh, por me sa duket kur vjen puna tek pushimet Eva Murati qenka si të gjitha ne.


Ajo tregon se ka diçka që po e shijon pafund sidomos kur është me pushime: bukën me gjalp!

Po, ajo mund t’ja lejojë vetes edhe këtë gjë, edhe pse çështjen e kilogramëve ajo e ka të zgjidhur sepse kujdeset shumë për veten.

“Nuk shijon asgjë më shumë në mëngjese pushimesh sesa buka me gjalp në një ballkon me pamje nga deti”, ka shkruar moderatorja në Instagram.

<
>
Untitled-4-366x450 EVA-MURTAI-1 eva-3 eva


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas