Media

Moderatorja e njohur rikthehet në Top Channel pas 12 vitesh


               Publikuar në : 18:42 - 21/08/18 |
mapo.al

Anjeza Maja do të largohet nga Top Channel dhe në vend të saj emisionin “Në shtëpinë tonë” do e prezantojë Stela Kotri, moderatorja e cila rikthehet në Top channel pas shumë vitesh.


Lajmin e ka konfirmuar vetë Stela me një postim në Instagram ku shprehet se ndihet e lumtur që do të rikthehet në shtator.
“Ndjehem shume e lumtur qe ky sezon i ri me rikthen ne ekranin e Top Channel aty ku nisi rrugetimi im televiziv 12 vite me pare… Atehere besuan ne talentin tim,sot ne eksperiencen time… Faleminderit”, shkruan Stela e cila do të prezantojë krah Florian Agalliut.


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas