Bota

Modelja superseksi akuzon Presidentin: ‘Tentoi të më eliminonte me bar miu!’
               Publikuar në : 19:12 - 19/09/18 |
mapo.al

Një modele ruse pretendon se ka qenë nën shënjestrën e urdhrave të Vladimir Putin për ta helmuar atë pasi sipas saj Kremlini e do të vdekur.


Anna Shapiro, 30 vjeç, dhe bashkëshorti i saj Alex King, 42, u sëmurën teksa darkonin në një restorant në Salisbury të dielën.

Ajo tha se e gjeti bashkëshortin e saj përtokë në tualetin e meshkujve të restorantit duke nxjerrë shkumë të bardhë nga goja.

42-vjeçari po lufton për jetën, në një kohë që forcat e sigurisë besojnë se çifti është helmuar qëllimisht.

Incidenti vendosi në panik Salisbury-n edhe një herë brenda disa muajsh pas helmimit të ish-spiunit rus Skripal me agjent nervor në mes  të rrugës.

Modelja ruse besonse Presidenti rus Putin fshihet pas sulmit, ashtu siç ndodhi edhe me rastin Skripal.

<
>
4378202-0-image-a-39_1537309821976 shapiro shapiro1 shapiro2 shapiro3 shapiro4 shapiro5 shapiro6


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas