Kryesore, ShowBiz

Modelja shqiptare në listën e femrave më të nxehta në botë

Modelja shqiptare Tika Camaj është hyrja e re në klasifikimin e femrave më seksi të planetit.

Klasifikimi është bërë nga Wap Mag me 12 femrat më të bukura.Tika i ka bërë të gjithë për vete në sfilatat e fundit me veshje intime për Victoria’s Secret.

Ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione në Taekwondo në rini.

<
>
tika1 tika2 tika3 tika4 tika5 tika6 tika7
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas