ShowBiz

Modelja sfidon moshën, pozon gjysmë e zhveshur

Modelja e njohur Heidi Klum vazhdon të dëshmojë se është ende në top-formë.

Kështu me anë të imazheve që publikon, ajo shpesh sfidon moshën e saj 45-vjeçare me format trupore që posedon.

Modelja ka pozuar e zhveshur në pjesën e sipërme për revistën e famshme, “Ocean Drive”, duke thënë se ndihet tejet mirë.

Në 25-vjetorin e linjës së veshjeve të brendshme, ajo është shprehur se gjithmonë është ndjerë e lirë dhe se nuk përton të ekspozohet.

Ndërsa për sekretin e të pasurit një trup të përkryer bukuroshja gjermane thotë se rolin më të madh e luan ushqimi.

<
>
auto_hedii-650x3581530650775 auto_heidi-11530650774 images maxresdefault
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas