ShowBiz

Modelja që thyen standardet e bukurisë, shikoni vetullat e saj…


               Publikuar në : 15:54 - 29/06/18 |
mapo.al

“I ngjyrosa vetullat e zeza, pasi kjo nuk ishte ngjyra ime natyrale. Për mua është e rëndësishme çka më pëlqen. Dhe më lejohet ta pëlqej pamjen që unë e zgjedh të dukem, më lejohet ta dua vetën time, të eci rrugës dhe të ndjehem e sigurtë”, thotë modelja e njohur e Instagramit.


Ajo njihet për mënnyrën e veçantë se si i mban vetullat edhe pse për këtë ka marrë kritika të shumta nga njërëz të ndryshëm në rrjetet sociale.

Por ajo ka një këshillë. Thotë që njerëzit që tentojnë të ndërhyjnë në jetën tuaj duhet t’i injoroni dhe të vazhdoni të bëni atë që ju pëlqen.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas