Kryesore, ShowBiz

Modelja më trime në botë, foto ‘topless’ e mbuluar vetëm nga… një gjarpër

Susanna Canzian, është një nga modelet më të guximshme në botë dhe këtë e ka treguar me një “selfie” që vështirë se mund ta përsërisë dikush tjetër.

Bukuroshja italiane ka postuar në Instagram një foto “topless”, duke mbuluar “asetet” vetëm me një gjarpër.Gjarpëri i verdhë që me gjasë duhet të jetë një piton birmanez, duket mjaftë i qetë në kraharorin e modeles seksi.

Por do të mjaftonte vetëm një shtrëngim i trupit te tij që modelja e brishtë të mbytej nga zvarraniku.

Megjithatë, modelja seksi ja ka dalë që të pozojë jo vetëm nudo me zvarranikun, por të ngjallë edhe debate të shumta në rrjetet sociale…

<
>
gjarper sus3 sus4 sus5 sus6 sus7 sus8 sus9 sus10 sus11 sus12 sus13 sus14 sus15 sus16 sus17 sus18 sus19 sus20 sus21 sus22 sus23 sus24 sus25 sus26 sus-lajmi
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas