ShowBiz

Modelja e kolme seksbombë që nga pastruese u bë pjesë e pasarelave botërore






               Publikuar në : 20:19 - 07/11/17 |
mapo.al

Ajo është një nga modelet që po çmend fansat me foto provokuese dhe është imazhi i “Sporte Illustrated”, për reklamimin e të brendshmeve.


Tabria Majors nga Nashville, Tennessee, nuk ka pasur dëshirë që të pozonte deri sa një agjenci e vuri re atë në Instagram në vitin 2014. Ajo fillimisht ka punuar si pastruese dhe më pas kaloi në një modele me orar të plotë në vitin 2015.

“Kur u thashë njerëzve që kam punuar si pastruese më shikonin me neveri.”

E veçanta e 27-vjeçares janë format e saj të kolme. Ndërsa jemi mësuar të shohim modele të dobëta, Tabria e ka nisur karrierën e saj të re me forma të mbushura dhe tani synimi i saj është vetëm modelimi.



KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas