ShowBiz

Modelja e bëshme “çliron” format… me të brendshme seksi

Audrey Ritchie është imazhi i ri i markës “Lovehoney” dhe në setin e saj të parë fotografik me të brendshme seksi, modelja e bëshme tregoi format.

“Këto të brendshme më bëjnë të ndihem e fuqishme dhe sensuale. Kur i vesh, ndihem menjëherë gruaja më seksi në botë”,- thotë modelja.“U them të gjitha femrave që të jenë radikale dhe të dashurojnë trupin e tyre”,- shtoi 27-vjeçarja.

<
>
audrey1 audrey2 audrey3 audrey4 audrey5 audrey6 audrey7 audrey8 audrey9 audrey10 audrey11 audrey12 audrey13 audrey-lajmi
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas