ShowBiz

Modelja e bëshme “çliron” format… me të brendshme seksi


               Publikuar në : 18:13 - 03/10/18 |
mapo.al

Audrey Ritchie është imazhi i ri i markës “Lovehoney” dhe në setin e saj të parë fotografik me të brendshme seksi, modelja e bëshme tregoi format.


“Këto të brendshme më bëjnë të ndihem e fuqishme dhe sensuale. Kur i vesh, ndihem menjëherë gruaja më seksi në botë”,- thotë modelja.

“U them të gjitha femrave që të jenë radikale dhe të dashurojnë trupin e tyre”,- shtoi 27-vjeçarja.

<
>
audrey1 audrey2 audrey3 audrey4 audrey5 audrey6 audrey7 audrey8 audrey9 audrey10 audrey11 audrey12 audrey13 audrey-lajmi


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas