ShowBiz

Modelja Demi Rose ‘godet’ sërish, me foto ‘të nxehta’…

Demi Ross e cila u bë e njohur nga faqja sociale ‘Instagram’ numëron mbi 7 milion ndjekës.

Me fotot e publikuara nga modelja, e cila nxjerr në pah të gjithë sensualitetin dhe format e saj arrin të tërheq vëmëndjen.Së fundmi ajo ka vendosur të pozojë në plazhin e Ibizës. E veshur me bikini ngjyrë portokalli, ajo i ka vënë ‘flakën’ Instagramit.

<
>
auto_2ok_1536348336-42934931536395596 auto_4fd2a8dc00000578-6142657-image-a-111-1536315586523_1536348333-76946651536395600 vcvcv
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas