ShowBiz

Modelja Bella Hadid publikon foto, ‘siç e ka bërë nëna’

Bella Hadid modelja amerikane është një nga modelet më të ndjekura.


Ajo numëron rreth  20 milion ndjekës në Instagram.

Perveç kësaj modelja është shumë aktive, pasi ajo publikon herë pas here foto dhe video nga punët e saj.

Kohët e fundit modelja është  shëndrrua dhe në një ekspozitë arti për edicionin e fundit të revistës “POP”.

Kurse dje modelja ka publikuar foto nudo ku ka thënë; ’Shiko fytyren tënde dhe frymëzou’.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

PasPara

2 komente

  1. Persa ndoqa fotot.konstatova qe nuk ishte e vertet ku bahet fjale per prezantimin e Bella Haditit bythejasht sic ta kete pjelle nena.Por e kunderta. Nena e paskesh pjellur me ambalazh.

  2. Persa ndoqa fotot.konstatova qe nuk ishte e vertet ku bahet fjale per prezantimin e Bella Hadidit bythejasht sic ta kete pjelle nena.Por e kunderta. Nena e paskesh pjellur me ambalazh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas