Kryesore, ShowBiz

Modelja me të pasmet më seksi në botë…ushtrimet e saj shfrenojnë imagjinatën

Bukuroshja e famshme ruse, asesi nuk e ka ndërmend të ndalet. Anastasia Kvitko ka bërë paraqitjen e radhës në llogarinë e saj në Instagram.


Rivalja e Kim Kardashian nuk është se ka provokuar edhe aq, ashtu siç jemi mësuar ta shohim. Kvitko duket në formë të mirë, dhe jo rastësisht është njëra ndër femrat më të përfolura në botë!

<
>
auto_Anastasia_Kvitko1524684480 auto_Anastasia_Kvitko21524684479 auto_Anastasia_Kvitko41524684476 auto_Anastasia_Kvitko71524684432 auto_Anastasia_Kvitko81524684428 auto_Anastasia_Kvitko91524684409 Anastasia-Kvitko-696x421 2222222222-442x249-840x440
PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas