Kronika

Mjeti rrëzohet nga lartësia në rrugën e Dajtit, katër të plagosur


               Publikuar në : 18:27 - 19/07/18 |
mapo.al

Një automjet është aksidentuar në rrugën e Dajtit këtë të enjte.
Katër persona që udhëtonin në këtë mjet janë plagosur dhe po marrin ndihmën mjekësore në spital.
Policia raporton se makina e aksidentuar ka rënë nga lartësia.
“Më datë 19.07.2018, në rrugën e Dajtit, mjeti me drejtues D.H., ka rënë nga lartësia ku janë dëmtuar D.H., dhe pasagjerët O.Z., A.P., dhe V.T., të cilët u dërguan në spital nën kujdesin e mjekëve”, raporton policia.Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas