Arkiva

Miss Bum Bum, ja konkurrentet

Në 17 nëntor në Brazil do të zhvillohet konkursi i përvitshëm i Miss Bum Bum, ose konkursi i të pasmeve më seksi.


Do të jenë 15 konkurrentet që kanë ngelur në fazën finale për çmimin e të pasmeve më seksi.

Konkursi do të mbahet në 17 nëntor në qytetin e Sao Paolos, dhe ne i’u ftojmë që të njihni disa prej konkurrenteve.

miss bum bum

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas