Arkiva

Miss Bum Bum, ja konkurrentet


               Publikuar në : 10:59 - 10/11/14 |
mapo.al

Në 17 nëntor në Brazil do të zhvillohet konkursi i përvitshëm i Miss Bum Bum, ose konkursi i të pasmeve më seksi.


Do të jenë 15 konkurrentet që kanë ngelur në fazën finale për çmimin e të pasmeve më seksi.

Konkursi do të mbahet në 17 nëntor në qytetin e Sao Paolos, dhe ne i’u ftojmë që të njihni disa prej konkurrenteve.

miss bum bumKOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas