Kryesore

Miqësore e bujshme, klubi i madh italian ideon një ndeshje me Tiranën


               Publikuar në : 14:13 - 01/07/18 |
mapo.al
Tirana nuk e ka vendosur ende se ku do ta zhvillojë fazën përgatitore, megjithatë një opsion mbetet Italia. Dhe për ta përforcuar këtë, mendojnë mediat përtej Adriatikut.
Askoli i Serze Kozmit, që militon në Serinë B, është duke planifikuar kalendarin e miqësoreve dhe në këtë listë paraprake kanë përfshirë edhe skuadrën e drejtuar prej Ze Marias.Nuk ka asgjë zyrtare, pasi vetëm në ditët e ardhshme, klubi do të marrë një vendim edhe për këtë çështje.
Në lojë janë ende vende si Greqia, Turqia, Sllovenia, por edhe Maqedonia. E vetmja gjë që dihet me siguri aktualisht, është që të enjten bardheblutë do të nisin stërvitjet në “Skënder Halili”.Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas