Humor

Ministri shikon “live” në parlament ndeshjen Real Madrid-Juventus


               Publikuar në : 18:52 - 12/04/18 |
mapo.al

Ndeshja midis Real Madrid dhe Juventus që u luajtë për çerekfinalet e Champions League ka pasur fokusimin e miliona shikuesve në mbarë globin.


Por ndërkohë ka ndodhur një rast i veçantë ku në mediat e huaja është publikuar një foto ku një ministër në parlamentin e Maqedonisë, Samka Ibraimoski ka lënë punët e qeverisë mënjanë dhe ka vendosur të shikojë ndeshjen ‘live’ nga parlamenti.

Ndeshja midis Real Madrid dhe Juventus u mbyll me rezultatin 1-3, ku madrilenët u kualifikuan për në fazën gjysmëfinale pasi kishin fituar më parë në Torino me rezultatin 3-0.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas