ShowBiz

Ministri nuk përmbahet, puthje pasionante me gruan në publik

Ministri i Bendshëm i Italisë, Matteo Salvini ishte dje në hapjen e festivalit të filmit që organizohet në Venecia së bashku me gruan e tij Elisa Isoardi.


Ish modelja dhe ministri u fotografuan ne momente pasionante me njeri tjetrin duke shkembyer puthje ne publik. Kjo nuk eshte hera e pare qe ministri shfaq hapur dashurine per gruan e tij ne sy te njerezve dhe paparaceve.

Ja pamjet qe po qarkullojne ne rrjet:

 

<
>
SAL1 SAL2 SAL3 SAL4 SAL5 SAL6
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas