Kryesore

Ministri Klosi ‘torturohet’ për një foto me familjen… si kujtim nga pushimet


               Publikuar në : 12:56 - 23/08/18 |
mapo.al

Edhe ministri Blendi Klosi është një dashamirës i plazheve të jugut të Shqipërisë.


Ai është fotografuar disa herë më familjen dhe miqtë, teksa shijon fundjavat larg rrëmujës së Tiranës dhe tani në gusht shfaqet përsëri aty.

Paparazzi ynë e fotografoi gjatë një momenti argëtues me familjen. Ministri shihet që po kërkon të bëjë një selfie me të gjithë familjen, ku janë pozicionuar me shpinë nga deti.

Mirëpo, njëri nga fëmijët i ka hipur në qafë, duke ia vështirësuar punën.

Të gjithë presin me padurim që të shkrepet fotoja, e cila po realizohet në kushte të vështira, por, gjithsesi, ne shohim njëfamilje të lumtur që po ia kalon shumë mirë./Panorama.com.al/

bk22222

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas